6. jamrtálský #twisraz - streetparty "Zažít město jinak"

Datum konání

16. 9. 2023    
od 14:00
Ulož #twisraz do kalendáře:
Pro registraci na #twisraz se přihlas pomocí Twitter účtu.

Místo konání

Pub & Restaurant Jamrtál
Sekaninova 58, Praha 2 - Nusle, Praha, 12800, Praha

Kategorie, štítek

Máte program na sobotu 16. září? A mohli bychom ho vidět?

 

Po pěti megaúspěšných srazech se v září opět sejdeme v nuselském Jamrtálu, na 6. jamrtálském #twisrazu. Jména sociálních sítí se totiž sice mění, ale lidi zůstávají.

Začínáme už od 14:00 na ulici před Jamrtálem, kde se bude zároveň konat i akce Zažít město jinak. Náhoda? Nemyslíme si!  I #twisraz totiž bude tentokrát jiný.

Scházíme se totiž pro dobrou věc.

S vaší pomocí chceme podpořit organizace Pod Svícnem a Bez Trestu které pomáhají obětem domácího násilí, a též projekt Potřebnej počítač, který vrací život starým počítačům a pak je dává těm, co je potřebují. Přispět jim budete moct jak přímo, tak prostřednictvím koupě knih, grafik a fotografií vašich oblíbených twitterových autorů. Můžete se těšit například na Ilusii, Mauser de Vadera, Jirku Chodila anebo Dý Bačkorovou. A možná přijde i Martin Bartkovský!

Klidně ale přijďte jen tak pobejt, dát si vynikající grilované maso a ochutnat zákusky z Café Dlask, anebo se podívat na představení divadla kjógen, které vám představí Japonsko tak, jak ho ještě neznáte.

Zní to jako zajímavě strávená sobota? Zde je detailní program 😉

Streetparty je bezbariérová, takže může dorazit opravdu každý 😀

 

 

Od 20:00 je pro účastníky #twisrazu jako obvykle rezervovaný celý Jamrtál: jak horní část, tak  salónek ve sklepě, s pípou a barem. Objednávat si můžete na baru i u obsluhy a platit ihned v hotovosti, platební kartou nebo QR kódem.

 

Registrace na #twisraz jako vždy není povinná. Vzhledem k náročnosti organizace tohoto #twisrazu nemohu slíbit, že registrovaným stihnu vytisknout jmenovky. Registrace na #twisraz se přesto vyplatí, protože pouze registrovaní se mohou komentáři zapojit do diskuse pod jednotlivými akcemi.

Jakékoli dotazy směřujte na @OliKockova 😉

 

Aktuálně je přihlášeno Není naplánován žádný #twisraz! účastníků, seznam ZDE

Registrace na #twisraz


Na tento #twisraz se již nelze registrovat!


15 Comments

Napsat komentář