6. jamrtálský #twisraz bude jiný než těch pět předchozích. A máte se opravdu na co těšit.

 

Začínáme totiž už odpoledne a kromě oblíbeného seznamování se a povídání s Twittřany bude naše oči a duše sytit výjimečná potrava.

 

Budete si moci popovídat s autory limitovaných edicí knih vydaných pouze pro 6. jamrtálský #twisraz. Nabídku přináší LITERÁRNÍ STAN:

Ilusii a limitovanou edici knihy V šedi (cca 10-20 ks).

Dý Bačkorovou a limitovanou edici knihy Láska je jenom hlávka zelí (cca 10-20 ks).

Mauser de Vadera a limitovanou edici knihy Karneval.

Jirku Chodila s Mauser de Vaderem a jedinečnou knihu Asi ji má někdo rád, která je v limitované edici 100 ks s autogramy a věnováním dedikována spolkům Pod Svícnem a Bez Trestu. Knihu pokřtí Martin Bartkovský.

Výběr knih Bohdana Dlouhého.

V LITERÁRNÍM STANU dále najdete knihy Martina Kince, básníka z Vysočiny, věnované Janou Kincovou

Součástí LITERÁRNÍHO STANU je i obrazárna a v ní:

Obrázky a grafiky Zebry Lucie, portréty Dý Bačkorové i s věnováním, velké fotografie Jirky Chodila, grafiky ykcu7, grafiky Tomáše Kypty a možná přibydou i díla dalších autorů.

V LITERÁRNÍM STANU si budete moci zakoupit také originální mikinu s podpisem Vitalije Klicka, kterou darovalo Ministerstvo průmyslu a obchodu.

 

Ve SPOLKOVÉM STANU bude spolek Bez Trestu nabízet vlastní trička, mikiny, s dámami ze spolku Pod Svícnem si budete moci popovídat, jak poznat oběť domácího násilí, jak s ní komunikovat, a co dělat, pokud se něco takového děje vám nebo člověku ve vašem okolí. Uvnitř Jamrtálu vás se svými aktivitami seznámí Jakub Valík za projekt Potřebnej počítač.

 

Z HUDEBNÍ STAGE ucho a oko potěší duo Petr & Farhia (Petr – kytara Fender Telecaster, Farhia – hlas) a legendární kapela Vycpaná veverka – Rock Praha. Tomáš Pavelka.

 

V DIVADELNÍM AMFITEÁTRU POD ŠIRÝM NEBEM si užijete divadlo japonské frašky kjógen.

 

Uvnitř Jamrtálu MLSÁME S DLASKEM – užijete si vynikající zákusky přímo od legendárního cukráře Dlaska, vyrobené speciálně pro 6. jamrtálský #twisraz 🙂

 

Na své si přijdou i masotariáni a to v JAMRTÁL GRILU.

 

Nechoďte na #twisraz sami! Vezměte svou psí smečku mezi dobré lidi na PSÍ KORZO. Kousek od Jamrtálu je totiž park s halou Folimanka, kde se můžou seznamovat pánečkové, paničky i jejich čtyřnozí kamarádi.

 

Protože víme, jak důležité je mít něco na památku na prima časy, ve spolupráci s Medvjedem a medvjed.store pro vás připravujeme originální placky 😉

 

A teď to nejdůležitější.

Výtěžek prodejů knih, fotografií, grafik, zákusků od Dlaska si rovným dílem rozdělí spolek Pod Svícnem, spolek Bez Trestu a spolek Encyklopedisté (projekt Potřebnej počítač).

Přispět budete moci v hotovosti do některé z pokladniček, či přímo bezhotovostně (bankovním převodem, QR kódem).

 

Přehled účinkujících se může průběžně měnit a to pouze k lepšímu 😉

od – do kde kdo co
od 14:00 literární stan Ilusie Autogramiáda limitované edice knihy V šedi.
od 14:00 literární stan Dý Bačkorová Autogramiáda limitované edice knihy Láska je jenom hlávka zelí.
od 14:00 literární stan Mauser de Vader Autogramiáda limitované edice knihy Karneval.
od 14:00 a od 18:00 literární stan a divadelní amfiteátr pod širým nebem Jirka Chodil, Mauser de Vader Autogramiáda speciálního výtisku knihy Asi ji má někdo rád, věnovaného spolkům Pod Svícnem a Bez Trestu. Knihu v 18:00 pokřtí Martin Bartkovský.
od 14:00 literární stan Jana Kincová, v zastoupení Výběr knih zesnulého básníka z Vysočiny, Martina Kince. Děkujeme paní Janě Kincové za možnost nabídnout Martinovy knihy v literárním stanu.
od 14:00 literární stan Bohdan Dlouhý Výběr knih spisovatele Bohdana Dlouhého. Liduplachý autor se akce sice nezúčastní, ale vzkazuje, že nás má rád.
od 14:00 obrazárna literárního stanu Zebra Lucie Prodejní výstava autorských grafik.
od 14:00 obrazárna literárního stanu Dý Bačkorová Prodejní výstava portrétů, včetně věnování.
od 14:00 obrazárna literárního stanu Jirka Chodil Prodejní výstava fotografií.
od 14:00 obrazárna literárního stanu ykcu7 Prodejní výstava autorských grafik.
od 14:00 obrazárna literárního stanu Tomáš Kypta Prodejní výstava autorských grafik.
od 14:00 Spolkový stan PodSvícnem S dámami z Pod Svícnem si můžete popovídat, jak poznat oběť domácího násilí, jak s ní komunikovat a co dělat, pokud se něco takového děje vám nebo člověku ve vašem okolí.
od 14:00 Spolkový stan BezTrestu Prodej vlastních originálních triček, mikin.
od 15:00 uvnitř Jamrtálu Jakub Valík a Potřebnej počítač Představení projektu Potřebnej počítač. Můžete donést váš starý počítač, funkční i nefunkční.
od 14:00 Mlsáme s Dlaskem uvnitř Jamrtálu zákusky od Dlaska Tohle asi nemusíme vysvětlovat. Dlaskovy větrníky, laskonky, špaldové kremrole, štafetky, špičky, kávovo-pistáciové tartaletky “Kerčský most”.
od 16:00 do cca 17:00 hudební stage duo Petr & Farhia Streetmusic, která vás chytí za srdce.
od 17:00 do 18:00 hudební stage Vycpaná veverka – Rock Praha. Tomáš Pavelka Rockové evergreeny.
od cca 19:00 do 20:00 divadelní amfiteátr pod širým nebem divadlo kjógen Hra Kučiname (Papouškování).
od 14:00 Jamrtál gril maso “Grilčo a čilčo,” jak říkají pražští surfaři.
od 14:00 psí korzo psi z Twitteru i okolí Každý hafan má garantované aspoň jedno poškrábání za uchem a podrbání na bříšku. Ostatní zvířátka vítána.